NOVINKA

Priatelia Naše nové CD vyšlo.

Už existuje aj vo fyzickej podobe.

Ak máte záujem pošleme Vám ho na dobierku - napíšte nám prosím - kliknite na tento odkaz - mail a dopíšte Vašu poštovú adresu, kam Vám máme poslať CD.  Cena je u nás je trochu vyššia - 13€ (v cene je pomoc 3€ pre ďaľších worship lidrov na SK) + poštovné.

V elektronickej podobe ho nájdete na iTunes a GooglePlay.

Ak máte záujem o stiahnutie elektronickej verzie priamo od nás - pošlite nám mail a my Vám zašleme postup ako na to. :)

Požehnany den, LCH.

Najbližšie nás možete stretnúť:

Jún:

04.06.  Levice Hrad – Synodálne stretnutie OZ SR s o. biskupom  Rábekom hosť: Glória Gray

05.06 Ilava – 9:00 väznica,  hosť: Glória Gray

05.06 Motešice 15:00 chvály, hosť: Glória Gray

08.06 Bratislava Istropolis 19:00 hosť: Glória Gray

09.06 Bratislava Gospel Cafe 19:00

10.06 Levoča 19:00 hosť: Glória Gray

10.06 Juskova Voľa 22:30 Barka fest

10.06.-12.06. TWC Kráľova Lehota

17.06.- 19.06. Mobilizácia Kráľova Lehota

18.06 Beckov MZU

18.06. Rajec, Festival Heaven, 21:00

19.06. Trnava 7 vrchov 14:00

19.06. Vsetín večer chvál

23.06. Daddy's cafe 17:00 hod. Prievidza

24.06 Bahon Kaplnka

26.06- Kremnické Bane 9:00

 

Máj:

6.5.Bratislava -19:00 - Gospel Cafe 

5.5.Turzovka 12:30 - Púť katolíckych škôl žilinskej diecézy

6.5.Bratislava -19:00 - Gospel Cafe

13.5. Prešov - CZŠ s MŠ bl. Pavla Petra Gojdiča - evanjielizačný koncert

13.5. Michalovce — 19:00 - Sála otcov Saleziánov

14.5. Jarovnice - 14:00 - kostol 

14.5. Stropkov -19:00 -Večer chvál

15.5. Rodinkovo - 9:00 - modlitby za vyliatie Ducha Svätého

15.5.Trencin 16:30 -Deň Rodiny

18.5.Bratislava - 19:00 - Istropolis Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina

19.5.Hlohovec - Štátna Základná Škola - evanjielizačný koncert

19.5.Banská Bystrica - 18:30 - BB Chvály

20-22.5. Svarín - Timothy Worship Centrum 

22.5. Žiar nad Hronom - 16:00 - Kostol Sedembolestnej Panny Márie

26.5. Stara Ľubovňa- Cirkevné Gymnázium - evanjielizačný koncert

 

Apríl:

02.04.  Švošov

03.04.  Valaská Belá

08.04. Švabenice Vyškov

09.04. Godzone Konferencia

09.04. Beckov MZU

15.04. Žilina Hájik

17.04. Žilina Melody shop

21.04. Stará Lesná

22.04. -24.04  TWC Kráľova Lehota

25.04. Prievidza Daddy's Cafe

26.04. Nitra Piaristi

30.04. Važec

 

 

 

 

 

 

Marec 2016:

02.3. - Streda Martindom, Bratislava 18:30
03.3. - Gospel Café, Bratislava 18:00
04.3. - UPC, Bratislava 20:00
04.3. - KC Prielom, 23:00
05.3. - Dady's cafe, Prievidza 14:00
11.3. - Velehrad 19:00
12.3. - MzU Beckov, 17:30
18.-20.3. - TWC Svarin

Február 2016:

6.2 - Leopoldov- Väznica
13.2 - Svit Kat Net 09:00 - 12:00
13.2 - Svit Konferencia o voľbách 13:00-14:00
13.2  -Beckov MZU 18:15
19.-21.2 - Svarín TWC

Január 2016:

27.1. -   Prešov 18:00, modlitby za mesto
22-24.1.Svarin TWC
17.1. -   Žiar nad Hronom - 16:00 -18:00 chvály
16.1.  -  Myjava  - nočné chvály na plese
16.1.  -  Beckov - 14:30 MZU
15.1.  -  Budmerice - 18:00 Kultúrny dom - chvály a svedectvá
14.1.  -  Bratislava - 19:00 Gospel Cafe


December:

04.12 - 18:00 LCH LIVE! KIDS- Gospel Café Bratislava spolu so S.I.L.A.
12.12. - 18:00 Beckov - MZU, Večer zvelebenia
13.12. - Zlate Moravce

November:

04.11. - 18:30 Bratislava Istropolis Martindom - STREDA verejné otvorené stretnutie
13.11. - 19:30 Nové mesto nad Váhom, Pastoračné centrum
14.11. - 18:00 Beckov - MZU, Večer zvelebenia
14.11. - 22:00 Trnava - nočné bdenie
15.11. - 16:30 generálka GodZone Tour 2015
16.11. - 18:00 GDZN 2015 Poprad Aréna
17.11. - 18:00 GDZN Košice
18.11. - 15:00 Evanjelizácia Žilina
18.11. - 18:00 GDZN Žilina
19.11. - 18:00 GDZN Bratislava
20.11. - 18:00 GDZN Brno
21.11. - 15:00 Evanjelizácia Zvolen
21.11. - 18:00 GDZN Zvolen
22.11. - TWC Kráľova Lehota škola chvály
22.11. - Nové mesto nad Váhom chvály v škôlke (Braňo a Luky)
24.11. - 20:00 omša Nitra UPC po nej chvaly a slovo (Braňo)

Október:

6-8.10 - Liptov, spoločné modlitby za CD
09.10 - LCH LIVE! KIDS- Gospel Café
17.10 - 19:30  Kráľova Lehota TWC škola
18.10 - 07:30  Kráľova Lehota - Svarín - sv. Omša- TWC škola
18.10 - 09:30  Kráľova Lehota - Svarín - chvály TWC škola
25.10 - 19:00 BA Dubravka kostol DSv, - chvaly na podporu misie HIA Afrika, prida sa kapela Dubačko (čestní členovia Lámačské chvály) a S.I.L.A

September:

11.9. - 19:00 Gospel Cafe
12.9. - 18:00 Beckov Modlitby Za Uzdravenie
13.9. - 07:00 Ranné chvály na Manželstvo Misia Možná
13.9. - 18:30 Trstená námestie
19.9. - 21:00 Gospel Stage -Hviezdosl. nam BA
20.9. - 14:00 Pochod za Zivot - pochodujeme, nas Jakubko Bubnuje
23.9. - 20:30 RKU - otvorenie akadem. roku v Aule

August:

6.8 - 20:10  Campfest - Hlavne pódium - otvorenie festivalu
8.8 - 13:00  Campfest - Humno - seminar o prorockych chvalach
8.8 - 14:35  Campfest - Garáž - detské chvaly - LCH Kids!
8.8 - 22:00 Campfest - Hlavne podium - spolu s ost. kapelami zaverečný program
16.8 - 12:00 - pripravujeme vstup do väznice
21.8 - 19:10 - festival UNITED - Vsetin - Hl. pódium

Júl:

Songwrighting a neverejné chvaly na stretnutí vedúcich Kána

Jún:

13.6 - 08:50  Jusková Voľa- Bárkafest
13.6 - 16:40  Ružomberok –konferencia 25
13.6 - 19:30  Kráľova Lehota TWC škola
14.6 - 07:30  Kráľova Lehota - Svarín - sv. Omša- TWC škola
14.6 - 09:30  Kráľova Lehota - Svarín - chvály TWC škola
20.6 - 09:20  Kráľova Lehota - Svarín - Mobilizácia
20.6 - 20:15  Rajec - Gospelový Festival Heaven
21.6 - 17:00  Nová Baňa - Spol. Siloe a Dom chvál
25.6 - 19:00  Bratislava Karlova Ves - Gospel café - chvály s deťmi
26.6 - 19:30  Žaškov chvály po sv. Omši
27.6  - 18:00 Dolný Kubín, MSKS - Modlitby za uzdravenie
28.6 - 16:00  Poprad - Awakening – chvály .

Máj:
1.5. Bánovce nad Bebravou
2.5. Topolčany
10. 5. 16:00 - Dolný Kubín námestie Deň Rodiny
13.5. -18:30 - Bratislava Istropolis Martindom -STREDA s Gloriou Gray - 18:30
14.5. -15:00 - Leopoldov Ústav na výkon väzby
14.5. -18:30 - Bratislava GospelCafe s Gloriou Gray -
15.5. -18:00 - Bratislava UPC - vecer uzdravenia s Pastor Bonus a Gloriou Gray a Janko Buc
16.5. -18:00 - Beckov - MZU (Modlitby za uzdravenie), večer zvelebenia
17.5. - 09:30 - Bratislava - Zbor Viera
17.5. -12:00 -Pezinok, Deň rodiny -
17.5. -14:30 - Bratislava - Medická záhrada - Martindom - Family Day- 14.30 - 16.00
21.5. -17:30 - Banská Bystrica Chvaly BB - 17:30
22.-24.5. Ranc Kráľová Lehota Timothy Worship Centrum School
24.5 - 16:00 - Liptovský Hrádok - chvály Liptov
28.5. -18:00 - Bratislava GospelCafe
31.5. Prešov - Maranatha Večer chvál- Kino Scala

Apríl:
10.4 - 20:00 -TWC škola – Ranč Kráľova  Lehota
11.4 - 10:30 - Godzone konferencia – Ružomberok
13.4 - 18:00 - Chvály Trnavských spoločenstiev- Jezuitský kostol- Trnava
18.4 - 14:00 - Chvály- Brumov Bylnice /CZ/
19.4 - 17:00 - chvály a sv. Omša- Nové Zámky


Marec:
13.3. - Kapucini BA - Kostol - omša o 19:00 - po nej večer chvál s Terl Briant, Felice a priateľmi
14.3. - MZU Beckov - večer zvelebenia - 18:00, kláštor Beckov - hosť Terl Briant
15.3. - Pn.Chvaly - special - 15:30 Piešťany Dom umenia, spolu s Terl Briant a Žalmový bubeníci
16.3. - Nitra worship - 19:00 Nitra, ŠD A. Bernoláka
22.3. - TWC Skola chvaly a uctievania - nedelne chvaly, 9:30 Kráľova Lehota - Svarín
22.3. - PassionTN - chvaly - 15:00 Trenčín, kino Hviezda, spolu s Bethel team
25.3. - Martindom - stredňajšie otvorené stretnutie - chvály - 18:00 BA - Istropolis malá sála
26.3. - detské chvály - 10:00 škôlka BA Zah Bystrica
27.3. - GospelCafe BA - 19:00 - chvaly
28.3. - Čekin - chvály Hermanovce n/Topľou


Február:
11.2. - chvaly na otvorenom str Spol. pri Dome sv. Martina BA - Istropolis mala sala 18:30
12.2. - sv. omša- 18:00, adorácia a chvály -20:30 hod., Pezinok
13.2. - GOSPELCafe BA - 19:00
14.2. - MZU Beckov - chvaly - Vecer zvelebenia
15.2. - PassionTN - chvaly - 16:00 Trenčín, kino Hviezda
22.2. - TWC Skola chvaly a uctievania - nedelne chvaly