Skončil sa náš Lámačský chválový rok. Za nami je okolo 180 stretnutí. Cca 180000 km.

Priatelia! Od januára do 19. decembra. Hrali sme všade na chválu a oslavu nášho Nebeského Ocka. Svedčili sme o Jeho dobrote. Pozývali sme ľudí do života s Ním. Šírili sme zvesť o Jeho Láske.

On potvrdzoval toto slovo o Ježišovi mocnými skutkami Ducha! Videli sme vzkriesenie Radkinho bábätka, ktoré lekári prehlásili za mŕtve, ktoré sa v lete narodilo ako zdravé dieťa prisľúbenia. Videli sme dorastanie nôh nielen Esterke, deti uzdravené z chorôb. Uzdravené arytmie, srdcové chlopne, uzdravenie Jankovej rakoviny pľúc, uzdravenie Štefanovho mozgu, vstávanie z vozíkov, uzdravené chrbtice, kolená… Na ústup sa dávali depresia, neplodnosť, zavislosti, autizmus. Zlomeniny, ktoré sa bleskovo zrástli. Nepočujúci chlapec z Prešova počuje. Mladý muž z Košíc tiež. Mladá žena s kožným ochorením od narodenia zažila prvý krát, ako na nej vyzerá nová koža. Janke sa vrátila do kĺbov zmiznutá chrupavka a ako bonus a im narodilo babätko. Všetko reálni ľudia, ktorí o tom svedčia ako o zázrakoch, ktoré koná Boh. Videli sme zničené manželstvá sa vracať naspäť do Lásky, deti ktoré Boh vrátil rodičom a rodičov, ktorých vrátil naspäť k deťom. Videli sme väzňov, ktorých Boh oslobodil – niektorých prepustil na slobodu, niektorých sa dotkol vo väznici Láskou tak, že oni sú slobodní sa priznať ku svojim previneniam. Jedného odsúdeneho presunuli do ineho ústavu. Keď tam videl 2000 svíň, pripadal si ako márnotratný syn. Aké bolo jeho prekvapenie, keď sa začali jeho noví kolegovia stavať ku nemu do rady na modlitbu po tom, čo sa predstavil, že je zo spoločenstva Dizmas z Leopoldova… 🙂 Okrem povzbudenia zo svedectiev ktoré Boh v nich a cez nich robí – títo chlapci mavajú 24 hod modlitebné reťaze na rôzne úmysly a sme hotoví – aj za nás! Každý výjazd LCH je modlitebne krytý, okrem sestričiek z Bojkovej aj modlitbami odsúdených ktorí našli svojho Spasiteľa…
PRIATELIA – mne toto všetko pripadá povedomé… Už som to kdesi čítal :). Podľa mňa, takto vyzerá prebudenie!!! Verím, že toto je iba začiatok.

Spolu s Prolife organizáciami zrazu môžeme hovoriť aj o druhej strane – o nej sa nehovorievalo –  o milosrdenstve, ktoré Boh má k hriešnikom a uzdravenie a oslobodenie, ktoré je iba u Neho. Rómovia a Slováci sa od leta rozbehli ohlasovať zmierenie v mene Ježiš. Za nás: s F6 aj do poslednej osady – priniesť Ježiša :). Zažili sme vzácnosť spolupráce – tu spomeniem aj vzácnosť naplnenia jedného môjho sna – s Maranathou v PO – spoločný čas chvál! Zažili sme zázraky, ktoré Boh počas toho urobil! Oslobodenie počas chvál – jedna žena spadla na zem pred Ježišom a ked vstala – už bez zavislosti na cigaretách a dokonca bez kávy:). Tešíli sme sa na spoločný čas na Godzone. Zažívali sme zázraky a novú nádej. Prekvapilo nás že každý live Stream chvály za uzdravenie sledovalo vždy niekoľko tisíc ľudí. Boh nám dokonca požehnal na to aj techniku a aj špeciálneho technika Vladka. Vďaka! Stále prichádzajú nové výzvy a pozvania – nové rodiace sa univerzitné chvály v BA, naplnenie túžby po rodinných víkendoch chvál a mnohé ďalšie. Napr. umenie vo chvále Boha. Chvály zneli aj v parlamentoch. SK aj EU. Otvárajú sa dvere v cezhraničnej spolupráci… Bolo by to naplnenie proroctiev – You will go internationally.

Píšem to na svedectvo o Božej vernosti a láske. Je veľa ľudí, kde ešte na zázrak čakáme. A je veľa ľudí, kde zázrak nestihol prísť… Napriek tomu uprostred toho všetkého si vyberáme dôverovať iba JEMU.

Vydali sme dve nové CD – jedno je CD s deťmi – prespievané dospelé chvály  – veríme že deti nemajú detského Ducha Svätého 🙂 … Druhé CD je Soaking – otvorená modlitba nástrojmi. Túžime sa nechať viesť na miesta, ktoré po prelomení už budú ľahko dostupné každému. Okrem toho sme nahrali ďaľšie dve nové CD…  Sú hotové. Jedno by malo vyjsť v najbližších týždňoch. Sú to JKS chvály a myslim že sa máte na čo tešiť. My sme hotoví z moci chvály, ktorú naši predkovia do nich zakódovali.. To druhé je Soaking 2.
Kubko, náš bubeník, produkčne viedol sedem CD-čiek. Musím povedať, že výborných. Akcie zvučí náš člen kapely, interný zvukár Maťko na vlastnom aparáte. Grafiku, web, videá a Live Streamy rieši náš klávesák Luky so svojim vizuál tímom. Úžasné. O naše občianske združenie 4W sa stará Matúško, náš basák. Som užasnutý, že ak si Boh niečo objedná, tak nám pošle aj všetko, čo je ku tomu potrebné. Skoro vždy je to rozhodnutie vo viere a jedinou istotou je iba On. To platí aj o našom živote v rodinách 🙂
Dostali sme do LCH auto s privesom, krasny Peugeot partner – výjazdy su jednoduchšie. Aleluja, ďakujeme!
Boh vlastne riešil problemy s autami aj vo všetkych našich rodinách. Dokonca aj v našej 🙂 Sme v užase ako On koná!!!
Mali sme tu niekoľko zahraničných vzácnych návštev, s ktorými sme mohli spoločne slúžiť!
A zase niektorí naši zahraniční priatelia – mnohokrát zvučné mená 🙂 – sa pýtajú či sa môžu pridať a zažívať to s nami. Niektorí dokonca prichádzajú na vlastné náklady! Iným sa zázrakom vyzbierajú náklady na stretnutiach, kde by sme to vôbec nečakali.

Skoro všetky tieto veci sa zrodili zo spolupráce s priateľmi – s ľuďmi a spoločenstvami cez Ducha Svätého!

Žiaľ, sú aj miesta, kde sme už neboli vedení zostať… Sú však aj miesta, ktoré dovolili, aby ich Boh nanovo obnovil a tam sa šťastní vraciame! Alelujaaaaaa!

Priatelia! Je nám to ľúto, že na mnoho miest sme dostali pozvanie a neboli sme schopní dať termín, alebo až veľmi neskorý…

Priatelia – toto vnímame ako začiatok 🙂
Chceme pozvať do akcie VÁS – s chválou Boha na perách a svedectvom o tom čo Ti Boh urobil.
Aby sa Jeho kráľovstvo rozširovalo. Ako? …možno iba povedzme:

„Tu som, pošli mňa!“

Ak si Boh môže používať nás – tak to už v nebi museli mať naozaj personálnu núdzu! 🙂 Ak si môže používať nás – tak to si už môže požiť naozaj hocikoho 🙂 … o čo skôr Vás! …o čo skôr Teba!
… a Verím, že Jeho kráľovstvo sa bude šíriť rýchlosťou, ktorú sme vôbec nečakali!

Vďaka za Vašu priazeň, modlitby, pomoc, financie! Nech Vás Boh mocne za to všetko odmení, požehná a ešte aj pridá!
A s Ním hor sa do tohto roku 2018!

Za LCH LIVE! – Braňo.