Skôr ako začnem „mudrovať“ chcem Vám priblížiť, prečo začínam písať tieto „blogy alebo články“. Hlavne to určite nebudú ani jedno ani druhé. Skôr to bude niečo ako slovo na povzbudenie, alebo svedectvo. Verím, že to nebude dlhé. Ani mne by sa to nechcelo čítať, vlastne ani na to nikto nemá čas.
Tu je téma číslo JEDEN. Na nič nemáme čas. Rodičia, priatelia, rodina, deti, práca, šport, vzťahy, kostol, čítanie Svätého písma, Boh atď. Ale máme čas na hádky, mudrovanie, sváry, mobily, hry, počítače, ohováranie, osočovanie, samoľúbosť, hnev, nenávisť, nepokoj, opilstvo, obžerstvo, modlárstvo, intrigy. A pritom stačí tak úplne málo. Prijať Ducha Svätého a Jeho ovocie je jasné. Sranda, že nemusím ovocie vymýšľať. Stačí skopírovať z „knihy života“. List Galaťanom 5, 22-23. Ovocím Ducha Svätého však je: láska, radosť, pokoj, trpezlivosť, láskavosť, dobrota, vernosť,
nežnosť a sebaovládanie. Kto takto žije, nepríde do konfliktu so zákonom.
Duchu Sväty, daj nám silu aby sme Ti naplno otvorili svoje srdcia a prijali Tvoje ovcie, ktoré si pre nás pripravil. Aby sme mohli naplno využiť tieto Tvoje vitamíny v našom živote AMEN.